دهکده فرهنگي منتظران آفتاب (باغ دارالقرآن) وابسته به مركز تربيتي و پرورش استعداد سلاله، واقع در منطقه خوش آب و هواي اصفهانك با بهره مندي از فضاي دلنشين و زيبا وامكانات اردوگاهي در مساحتي بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر مربع آماده ارائه سرويس به اردوهاي دانش آموزي، دانشجويي، خانوادگي، سازماني، آموزشي و … به صورت شبانه روزي مي باشد .

دهکده فرهنگی منتظران آفتاب چه خدماتی به شما ارائه می دهد

سالن اجتماعات

این سالن با مساحت ۵۰۰ متر مربع و ظرفیت۳۰۰ نفرصندلی دارای سن تئاتر برای برگزاری تئاتر، جُنگ و برگزاری نماز جماعت به همراه قابلیت پخش فیلم از طریق پرژکتور می باشد. این سالن همچنین دارای تجهیزات رفاهی و حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی جهت اسکان و پذیرایی از اردوهای مختلف می باشد.

زمین چمن مصنوعی

دهکده فرهنگی منتظران آفتاب، دارای زمین چمن مصنوعی فوتبال با مساحت ۳۳۰ متر مربع میباشد که در ضلع شمال غربی دهکده واقع شده است که در صورت نیاز و با پرداخت هزینه، بصورت ساعتی در اختیار شرکت کنندگان اردو قرار خواهد گرفت. همچنین دهکده فرهنگی منتظران آفتاب، آمادگی دارد این زمین را بصورت اجاره ای در اختیار ارگان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی با ارائه معرفی نامه قرار دهد.

ساختمان کوشک سنتی

 کوشک سنتی دهکده فرهنگی منتظران آفتاب، با قدمتی تاریخی و ۹۰۰ متر زیربنا در دو طبقه، جهت اسکان میهمانان باغ در نظر گرفته شده است. این امارت مجهز به ۶ اتاق مجزا، یک حال، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه و سینمای خانگی می باشد.

سالن بازی

یکی دیگر از تفریحات ورزشی در دهکده منتظران آفتاب،سالن بازی با چند وسیله متنوع می باشد. در سالن بازی سه میز فوتبال دستی ۴ نفره،دو میز ایرهاکی ۲ و ۴ نفره، دو دارت و یک میز تنیس روی میز برای استفاده مهمانان آماده گشته است.

پل معلق

پل معلق از آیتم های تفریحی است که به دلیل ارتفاع بلند و تکان های عرضی زیادی که دارد از هیجان خاصی برخوردار می باشد از اینرو در راستای ایجاد چنین فضایی در دهکده فرهنگی منتظران آفتاب این آیتم اضافه گردید تا میهمانان بتوانند از این بازی مفرح استفاده کنند و روز پر خاطره ای را رقم بزنند.

ترامپولین

ترامپولین یک وسیله تفریحی، ورزشی است که لحظات شاد و مفرحی را برای شما خصوصا در محیط خانواده ایجاد می نماید. این وسیله ورزشی برای تمام سنین مناسب است. دهکده فرهنگی منتظران آفتاب این وسیله تفریحی را که دارای ۴ تخته می باشد در سال ۱۳۹۶ راه اندازی و به بهره وری رسید.

موتور چهارچرخ

در پی اضافه نمودن امکانات تفریحی دهکده فرهنگی منتظران آفتاب و به همت مسئولین ستاد مرکز سلاله و با کمک هزینه خیرین محترم دو عدد موتور چهار چرخ ساحلی خریداری و پیستی به این منظور در ضلع غربی دهکده ساخته و به بهره برداری رسید و از این پس اردوها می توانند از این امکان تفریحی مهیج استفاده نمایند.

حوض توپ

در راستای ایجاد فضای مفرح در دهکده فرهنگی منتظران آفتاب بازی مهیج و مفرح پل معلق در این دهکده  احداث و به بهره برداری رسید و از این پس اردوها می توانند از این بازی استفاده کنند.

پارک بازی کودک

پارک بازی دهکده فرهنگی منتظران آفتاب شامل سرسره های چندگانه، حوض ماسه، تاب و الاکلنگ می باشد که بیشتر برای گروه های سنی ۴ تا ۱۰ سال مناسب می باشد.

شب های دهکده منتظران آفتاب

شب های دهکده منتظران آفتاب همراه با آبنما و نورافشانی، فضای دلنشینی را جهت مراسمات و میهمانی های شبانه فراهم ساخته است.

دهکده فرهنگی منتظران آفتاب

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

کلیه حقوق متعلق است به بنیاد خیریه آلاء